درباره ما

آراز پایا

تاریخچه
مجموعه صنعتی آراز در دهه نود خورشیدی با توانمندی و تخصص ، تاسیس شد . که از همان اوایل موفق به همکاری با شرکت های معتبر صنعتی گردید و قدمی در جهت خدمت رسانی به میهن عزیز نمود.
پس از کسب تجربیات کافی در صنعت ایران ، اقدام به گسترش نام مجموعه در فراتر از مرزهای ایران نمود و موفقیت هایی در جهت انجام پروژه های مشترک با شرکت های خارجی را کسب نمود.
مدیران و مهندسان شرکت افتخار این را دارند که در عرصه خودکفایی صنعت ایران سرافراز ، سهمی در رشد و شکوفایی میهن عزیزمان داشته باشند و با بهره گیری از تجربیات سالیان کاری ، پرسنل و مدیران کارامد ، ماشین الات و تجهیزات مدرن کارگاهی ، به بسیاری از اهداف خود دست یابند و در ردیف پیمانکاران خوشنام کشور شناخته گردند.

پروژه های در حال انجام
0
سال فعالیت
0
پروژه های به اتمام رسیده
0 %

تولید و اشتغال

آراز پایا با تولیدات مهندسی شده و دقیق خود باعث رشد تولید قطعات داخلی با کیفیت و به علاوه ایجاد اشتغال برای جوانان میهن عزیزمان شده است.

کیفیت حرف اول را می زند! ما مطمئن می‌شویم که در حین تولید حتی کوچک‌ترین محصول، هر دقیقه به جزئیات توجه شود. تمرکز ما 100٪ بر روی نیازها و رضایت مشتری است.

راه حل های نوآورانه

تمرکز  مجموعه صنعتی آراز در کسب اعتماد مشتریان و پیشرفت روز افزون  این شرکت بوده و تمام تلاش خود را در زمینه شکوفایی و خدمت رسانی به میهن عزیز میکند .

کیفیت بی نظیر

با استفاده از  تجربه و تخصص کاری سالیان سال پرسنل ، مهندسان و مدیران کارآمد ، ماشین آلات و تجهیزات مدرن کارگاهی ،مجموعه صنعتی آرازتوانسته کیفیت مورد توجه ای کسب نموده و اقدام به گسترش نام مجموعه در فراتر از مرز های ایران نمود .

مجموعه ی آراز پایا


گروه صنعتی آراز یک مجموعه خصوصی با پشتوانه و محوریت دانش و تجربه می باشد که به صورت مستقل فعالیت می کند .
این مجموعه صنعتی در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی اعم از ساخت انواع ماشین الات و تجهیزات و قطعات در صنایع خودرو ، غذایی ، بهداشتی ، پتروشیمی و فولاد با اتکا به دانش و تجربه فعالیت میکند.
رسالت اصلی این مجموعه ، مشارکت مسئولانه در اجرای پروژه های صنعتی و بومی سازی صنعت کشور می باشد.